top of page

 

        TINTO ir ne tikai viena no modernākajām maltīšu baudīšanas vietām ikdienā, bet arī elastīgi pielāgojas ikvienam klientam, kas vēlas pasūtīt ēdināšanas pakalpojumus korporatīviem un tematiskiem pasākumiem. Uzņēmums ir aktīvs projekta Live Riga dalībnieks, kam izveidojusies veiksmīga sadarbība ar Skandināvijas un Igaunijas tūrisma aģentūrām, līdz šim nodrošinot dažāda veida ēdienreizes vairākiem tūkstošiem tūristu.

               

       Piedāvājumā ir ne tikai ēdiena pielāgošanu pasākuma tematikai un speciālu ēdienkaršu izstrādāšanu, bet arī grupu vīna degustācijas trijās valodās. To laikā TINTO vīnziņi piemeklēs visatbilstošāko vīnu katram šefpavāra ēdienam, radot iespējami harmoniskākās garšas pieredzes kombinācijas.

 

TINTO viesiem piedāvā līdz 50 sēdvietu ziemas un līdz 100 sēdvietām vasaras sezonā, 150 vietu ietilpība kokteiļvakaros un spēj apkalpot līdz 600 viesu lielāka mēroga pasākumos kinoteātra Splendid palace zālēs. Uzņēmumam ir ievērojama pieredze lielu pasākumu ēdināšanas nodrošināšanā tādu prestižu zīmolu konferencēs kā Loreal Baltic, Lattelecom, Latvijas Olimpiskā komiteja, H&M veikala atklāšana u.c.

bottom of page